ART / Lithographs / Litograph in colors 13292004
nr 1329 2004
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. 'Hinken'. Signed, numbered 134/250. Unframed. Subject: 45x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Hinken". Signerad, numrerad 134/250. Oramat löst blad. Motivet: 45x60 cm
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 300
Monday May 25 2020
at 18:25:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr